-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Закарпатській області)
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-015183-a
Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві предмета закупівлі: 30121300-6 Копіювально-розмножувальне обладнання
Завершена
189 672.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 948.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 948.36 UAH
Номер:
23874ae567b6445f88bdf5c323e1ca85
Внутрішній номер закупівлі:
19415853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-25-015183-a
Замовник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кордас Ольга 380312617624 o.kordas@zk.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
189 672.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2023 18:24 - 30.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2023 18:24 - 02.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.11.2023 00:01 - 06.11.2023 16:13
Період завантаження договору:
12.11.2023 00:00 - 22.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴189 672.80 Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Закарпатській області)