-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ23П-054_Послуги з технічного переоснащення одоризаційних установок_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-007926-a
Завершена
4 978 556.23
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2023 13:45 - 30.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим