-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ23П-054_Послуги з технічного переоснащення одоризаційних установок_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-007926-a
Завершена
4 978 556.23
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Номер:
512b75af20c8482bae34af44f6c160e2
Внутрішній номер закупівлі:
19408598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-25-007926-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 978 556.23 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2023 13:45 - 30.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2023 13:45 - 02.11.2023 15:00
Період кваліфікації:
02.11.2023 15:01 - 09.11.2023 14:39
Період завантаження договору:
15.11.2023 00:00 - 25.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 978 556.23 Послуги з технічного переоснащення одоризаційних установок_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів