• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Генератори (код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори)

Торги не відбулися

1 260 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 300.00 UAH
Період уточнення: 24.10.2023 15:51 - 29.10.2023 01:00
Відповідь надана

Щодо виробника Двигуна

Номер: f022b3f27f7945fb82dbd49a4ed9b5df
Дата опублікування: 27.10.2023 12:05
Опис: Шановний Замовнику. Просимо внести зміни відносно виробника двигуна. Ви штучно звужуєте коло потенційних учасників , зазначивши конкретних виробників двигуна. Учасник має право подавати пропозицію з еквівалентом, який є не грішим або кращим по характеристикам. Просимо прибрати вимогу надання пропозиції з конкретними двигунами, адже це дискримінує учасників та обмежує кількість пропозиції. На ринку України представлені разні моделі двигунів, які зарекомендували себе з гарної сторони .
Відповідь: За результатами розгляду Вашого запитання до процедури закупівлі UA-2023-10-24-012933-a Уповноважена особа замовника повідомляє наступне. Тендерною документацією Замовника не встановлено вимог щодо конкретного виробника двигуна. У тендерній документації наведені приклади марок/моделей двигунів генераторів, щодо яких Замовником за результатами вивчення ринкових пропозицій на вітчизняному ринку було встановлено, що, виходячи з виділених на зазначену мету кошторисних призначень, генератори з двигунами марок/моделей, наведених у тендерній документації, є такими, що будуть здатні найбільш оптимально забезпечити потреби Отримувачів Товару. Тобто, зазначена у тендерний документації інформація щодо марок/моделей двигунів генераторів є орієнтиром для учасників щодо необхідних характеристик товару, що має бути запропонованим учасниками для закупівлі. При цьому підкреслюємо те, що тендерна документація відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі». Так, відповідно до ч. 4 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент";. У Додатку 3 до тендерної документації щодо характеристики двигунів генераторів зазначено про те, що для закупівлі може бути запропонований еквівалент марки/моделі. Тобто, учасники не позбавлені права пропонувати для закупівлі товар з характеристиками аналогічними або кращими ніж ті, що вимагаються тендерною документацією. Зважаючи на вищенаведене, ваша вимога щодо внесення змін до тендерної документації є необґрунтованою та не підлягає задоволенню.
Дата відповіді: 29.10.2023 09:07