-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори (код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори)
Оголошено тендер
1 260 000.00
UAH
Номер:
24c88d5cd65740c7a95f0eae44e6b2c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-24-004425-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26316700
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Проспект Соборний,168
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26316700
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Проспект Соборний,168
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератори (код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.10.2023 15:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 260 000.00 UAH