-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР»)
Тендер Prozorro UA-2023-10-19-006477-a
Торги відмінено
3 501 296.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 506.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 506.49 UAH
Період уточнення:
19.10.2023 12:36 - 24.10.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо кваліфікаційного критерію
Номер:
609edbd434f544b3928122e73acc295a
Дата опублікування:
23.10.2023 15:07
Опис:
Доброго дня, Шановний Замовнику! Просимо надати відповідь, стосовно працівників.
1. Яка кількість покрівельників повинна бути у Учасника.
Згідно п.2 Додатку № 1 до тд, Покрівельник - не менше 1 особи, прописано двічі.
2. Стосовно працівника монтажник металевих конструкцій - не менше 1 особи. Чи буде відповідністю працівник який займає посаду монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій?
3. Стосовно маляр штуратур - не менше 1 особи, чи буде відповідністю роздільно: працівник за посадою маляр 1 особа, та працівник за посадою штукатур 1 особа? Заздалегідь дякуємо за відповідь.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний Учаснику! Надаємо відповідь, стосовно працівників: 1) Покрівельник - не менше 1 особи; 2)Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, маляр, штукатур - будуть розглядатись, як відповідність до вимог.
Дата відповіді:
24.10.2023 09:22