• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР»)

Оголошено тендер

3 501 296.40 UAH
Номер: 2dff314e7d8a463f98222f19efc703fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-19-002482-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Замовник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Очікувана вартість: 3 501 296.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР»)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.10.2023 12:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт внутрішніх приміщень цокольного поверху головного корпусу з улаштуванням пандусу, переходу та вхідної групи променевого відділення КП «Криворізький ОД» ДОР»
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.03.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти отримані Замовником від НСЗУ
Сума3 501 296.40 UAH