-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт підвалу (будівля літ. А1), Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області за адресою: 63525, Україна, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Малинівка, вулиця Соїча, 5А» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2023-10-17-015352-a
Торги не відбулися
5 069 502.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 695.02 UAH
мін. крок: 1% або 50 695.02 UAH
Період уточнення:
17.10.2023 20:31 - 22.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим