• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт підвалу (будівля літ. А1), Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області за адресою: 63525, Україна, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Малинівка, вулиця Соїча, 5А» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)

Оголошено тендер

5 069 502.00 UAH
Номер: f8af1d33a39d4394a934ef5106ccd63d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-17-005775-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 5 069 502.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт підвалу (будівля літ. А1), Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області за адресою: 63525, Україна, Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Малинівка, вулиця Соїча, 5А» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 17.10.2023 19:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 069 502.00 UAH