-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення людей про пожежу в будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти ліцеї "Перспектива" Жовтоводської міської ради за адресою вул. Козацької Слави, 25 м. Жовті Води Кам'янського району Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-000195-a
Завершена
631 355.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 157.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 157.00 UAH
Період уточнення:
16.10.2023 08:33 - 21.10.2023 00:00
Відповідь надана
Запитання що до кваліфікаційних критериїв !!
Номер:
ce9c29674ed34cff88c52e4334406b66
Дата опублікування:
17.10.2023 01:22
Опис:
Згідно Додатоку № 1 до тендерної документації ві як замовник вимагаете надати:
Кваліфікаційні критерії
п 1.2. Лист в довільній формі про наявність необхідних технологій з метою отриимання якісних послуг та підтвердженням того, що матеріально-технічна база Учасника відповідає усім вимогам безпеки, ТА декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки на складське та офісне приміщення учасника."
повідомляю наступне:
Відповідно п. 1 порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки затвердженого Постановою КМУ 440 від 05.06.2013: Декларація не подається: - у разі використання торговельних місць, кіосків та контейнерів, якщо їх розміщено на ринку відповідно до схеми, погодженої з органом державного пожежного нагляду; - орендарем об’єкта нерухомості (особою, яка використовує об’єкт нерухомості за цивільно-правовим договором, що не передбачає перехід права власності на такий об’єкт) за умови, що декларацію на об’єкт нерухомості зареєстровано його власником; - у разі використання об’єктів, що в установленому законодавством порядку приймаються в експлуатацію після завершення будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту. Додатково звертаю Вашу увагу, що не на всі об'єкти нерухомості реєструється декларація і останні можуть використовуватись без декларації. У Вашій відповіді Ви посилаєтесь на Постанову КМУ від 23 листопада 2016 р. № 852, в даному документі відсутня вимога, що наявне адміністративне приміщення повине мати декларацію. Тому вимога Замовника в частині надання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки на виробниче та/або складське приміщення учасника, порушують вимоги частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Учасника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені частиною першою статті 5 Закону. Внесіть зміни до ТД.
Відповідь:
Доброго ранку. Внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
17.10.2023 08:52
Відповідь надана
Розбіжність у назвах
Номер:
83601a24ea734b02b344559b01ac3480
Дата опублікування:
17.10.2023 00:56
Опис:
Шановний замовнику, у єкспертній оцінці фігурує - "Замовник будівництва - КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНА
ШКОЛА ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" це зовсім не стосується Вас як замовника.
Закупівля проходить для " КЗ середньої освіти ліцеї "Перспектива" Жовтоводської міської ради за адресою вул. Козацької Слави, 25 м. Жовті Води Кам'янського району Дніпропетровської області" це зовсім іинши назви.
Відповідь:
Доброго ранку. В документах до закупівлі є файл "Рішення про реорганізацію".
Дата відповіді:
17.10.2023 08:01