-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення людей про пожежу в будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти ліцеї "Перспектива" Жовтоводської міської ради за адресою вул. Козацької Слави, 25 м. Жовті Води Кам'янського району Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-000195-a
Завершена
631 355.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 157.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 157.00 UAH
Номер:
d6152089d4b0401cb2890b7a2a410ed0
Внутрішній номер закупівлі:
19286824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-16-000195-a
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей "Перспектива" Жовтоводської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19438845
-
Адреса:
52200, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Ярослава Мудрого, буд. 11-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Глазиріна +380668728010 zakupki.perspektiva@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
631 355.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2023 08:33 - 21.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2023 08:33 - 24.10.2023 00:00
Аукціон:
24.10.2023 12:53 - 24.10.2023 13:22
Період кваліфікації:
24.10.2023 13:22 - 26.10.2023 11:21
Період завантаження договору:
01.11.2023 00:00 - 11.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴631 355.00 Встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення людей про пожежу в будівлі Комунального закладу загальної середньої освіти ліцеї "Перспектива" Жовтоводської міської ради за адресою вул. Козацької Слави, 25 м. Жовті Води Кам'янського району Дніпропетровської області