-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15110000-2 М'ясо (Свинина охолоджена без кістки (лопатка), четвертина куряча охолоджена, для потреб ЛННІ ім. Е.О.Дідоренка ДонДУВС)
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-004626-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою.
Торги відмінено
255 675.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 278.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 278.38 UAH
Період уточнення:
13.10.2023 11:21 - 20.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим