-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15110000-2 М'ясо (Свинина охолоджена без кістки (лопатка), четвертина куряча охолоджена, для потреб ЛННІ ім. Е.О.Дідоренка ДонДУВС)
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-004626-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою.
Торги відмінено
255 675.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 278.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 278.38 UAH
Номер:
1da2eed5ca684cdbab51f3402b58a58e
Внутрішній номер закупівлі:
19275537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-004626-a
Замовник:
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571423
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, пр.Луніна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Морозова +380953756421 esmlnni@gmail.com https://dnuvs.ukr.education
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
255 675.78 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 11:21 - 20.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 11:21 - 23.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4770ad7030ad4020be23995099e70972
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Керуючись підпунктом 2 пункту 50 Постанови 1178, прийняти рішення про відміну відкритих торгів "Свинина охолоджена без кістки (лопатка), четвертина куряча охолоджена, код за ДК 021:2015: 15110000-2: «М'ясо» ідентифікатор закупівлі ID: UA-2023-10-13-004626-a з метою завершити процедуру закупівлі без порушень, оскільки наразі наявні порушення, та в найкоротші строки розпочати нову процедуру закупівлі без порушень Закону та Постанови.
Період оскарження:
19.10.2023 12:37 - 29.10.2023 23:00
Дата опублікування:
19.10.2023 12:37
Дата виконання:
30.10.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴255 675.78 15110000-2 М'ясо (Свинина охолоджена без кістки (лопатка), четвертина куряча охолоджена, для потреб ЛННІ ім. Е.О.Дідоренка ДонДУВС)