-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45310000-3 — Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж операційної та прилеглих приміщень закладу КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Марко Вовчок, 2)
Тендер Prozorro UA-2023-10-11-004987-a
Торги відмінено
885 288.01
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 426.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 426.44 UAH
Період уточнення:
11.10.2023 11:37 - 16.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим