-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 — Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж операційної та прилеглих приміщень закладу КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Марко Вовчок, 2)
Оголошено тендер
885 288.01
UAH
Номер:
ca8ec4f81bbf4a3f9883652fc4f522a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-11-002414-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981498
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981498
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
885 288.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45310000-3 — Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж операційної та прилеглих приміщень закладу КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Марко Вовчок, 2)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.10.2023 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума885 288.01 UAH