-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плитка тротуарна
Тендер Prozorro UA-2023-10-06-009428-a
Торги не відбулися
67 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 335.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 335.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2023 14:48 - 15.10.2023 00:00
Відповідь надана
щодо поставки
Номер:
a573606cf1c1418abc5458b0f3dc1c43
Дата опублікування:
13.10.2023 13:35
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику!
Питання щодо адреси постаки товару: у Розділі І п.4.3. та в договорі вказано, що поставка здійснюється за адресою 68400, Одеська область, Болградський район, м. Арциз, вул. Будівельників 5а. Проте в Технічній специфікації (Додаток 2) вказано, що поставка здійснюється за адресою Замовника: Вінницька область, Жмеринський р-н, м. Бар, вул. М. Кривоноса, 68.
Прошу внести зміни до Тендерної документації та вказати вірну адресу поставки товару.
Відповідь:
Внесено зміни до ТД закупівлі
Дата відповіді:
13.10.2023 14:42