• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плитка тротуарна

Торги не відбулися

67 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 335.00 UAH
Номер: d4a295a77319425ea64ab1614e0476c8
Внутрішній номер закупівлі: 19204516
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-06-009428-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Кєлєш +380977513053 osvita.amr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 67 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.10.2023 14:48 - 15.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.10.2023 14:48 - 18.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴67 000.00 Плитка тротуарна