-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали (покриття операційне для ортопедії (стегнове); покриття операційне для артроскопії; покриття операційне для проктології; покриття операційне для урології; покриття операційне для встановлення підключичного катетера (дорослий); комплект одягу та покриттів операційних для лапароскопії; спонж марлевий медичний; набір маніпуляційний перев'язувальний)
Тендер Prozorro UA-2023-10-02-004407-a
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2023 13:30 - 08.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим