• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні матеріали (покриття операційне для ортопедії (стегнове); покриття операційне для артроскопії; покриття операційне для проктології; покриття операційне для урології; покриття операційне для встановлення підключичного катетера (дорослий); комплект одягу та покриттів операційних для лапароскопії; спонж марлевий медичний; набір маніпуляційний перев'язувальний)

Оголошено тендер

4 000 000.00 UAH
Номер: 5cd123698c9c44f2b797a0a0c7c7651a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-02-001552-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Замовник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали (покриття операційне для ортопедії (стегнове); покриття операційне для артроскопії; покриття операційне для проктології; покриття операційне для урології; покриття операційне для встановлення підключичного катетера (дорослий); комплект одягу та покриттів операційних для лапароскопії; спонж марлевий медичний; набір маніпуляційний перев'язувальний)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 02.10.2023 12:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Медичні матеріали (покриття операційне для ортопедії (стегнове); покриття операційне для артроскопії; покриття операційне для проктології; покриття операційне для урології; покриття операційне для встановлення підключичного катетера (дорослий); комплект одягу та покриттів операційних для лапароскопії; спонж марлевий медичний; набір маніпуляційний перев'язувальний)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти нсзу
Сума4 000 000.00 UAH