-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оргтехніка та комп’ютерна техніка
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-013284-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Період уточнення:
25.09.2023 16:58 - 30.09.2023 00:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
76109845d1fc48d49f18181f7c341776
Дата опублікування:
25.09.2023 21:14
Опис:
Добрий день! Прохання прикріпити вимоги до предмета закупівлі
Відповідь:
Виправили та додали необхідні документи
Дата відповіді:
26.09.2023 13:47