• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оргтехніка та комп’ютерна техніка

Оголошено тендер

170 000.00 UAH
Номер: 3eaaede0f9b54b40a6f34c3b8e29e445
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-25-004636-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський фаховий коледж електронних приладів
Замовник: Київський фаховий коледж електронних приладів
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оргтехніка та комп’ютерна техніка
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.09.2023 16:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума170 000.00 UAH