-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профнастил та супутні матеріали в асортименті, за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 – конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-008465-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).
Торги не відбулися
174 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 870.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 870.00 UAH
Період уточнення:
25.09.2023 14:42 - 30.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим