-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профнастил та супутні матеріали в асортименті, за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 – конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-008465-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).
Торги не відбулися
174 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 870.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 870.00 UAH
Номер:
ad2f69a4fec7413ca9bbbd912b24d483
Внутрішній номер закупівлі:
19077160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-25-008465-a
Замовник:
Козелецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412419
-
Адреса:
17000, Україна, Чернігівська область, селище міського типу Козелець, вул. Соборності, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чередниченко Світлана Іванівна 380464621367 sve-cher@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2023 14:42 - 30.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2023 14:42 - 03.10.2023 00:00
Аукціон:
03.10.2023 11:36 - 03.10.2023 12:05
Період кваліфікації:
03.10.2023 12:05 - 05.10.2023 10:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴174 000.00 Профнастил та супутні матеріали в асортименті, за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 – конструкційні матеріали