-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, код за ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Тендер Prozorro UA-2023-09-22-010495-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Забезпечення тендерних пропозицій не передбачено.
Торги не відбулися
132 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 660.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 660.80 UAH
Період уточнення:
22.09.2023 15:11 - 27.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим