-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, код за ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Оголошено тендер
132 160.00
UAH
Номер:
4c4f219ff8cc405492aeaaaf51bdbf76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-22-003448-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
132 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, код за ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.09.2023 14:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради
Кількість
112 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума132 160.00 UAH