-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтерактивна дошка
Тендер Prozorro UA-2018-04-18-001936-a
Торги відмінено
855 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Період уточнення:
18.04.2018 15:05 - 23.04.2018 15:50
Відповідь надана
Сертифікат
Номер:
6bd54f8dc6c745c898e928df4246b205
Дата опублікування:
20.04.2018 14:48
Опис:
Сертифікат ISO 9001 не є обов'язковими, дана сертифікація проводиться в добровільному порядку і може мати лише рекомендаційний характер. Тому просимо виключити цю вимогу з тендерної документації. У Законі України "Про публічні закупівлі" не зазначено що Замовник може самостійно встановлювати вимоги щодо надання будь яких документів. Замовник ОБОВ'ЯЗКОВО повинен спиратися на Законодавство України. Це стосується і сертифікатів УкрСепро.
Відповідь:
Розпорядник державних коштів несе повну остаточну відповідальність за придбане обладнання. Законі України "Про публічні закупівлі", на погляд тендерного комітету Відділу освіти, опікується за раціональне використання бюджетних коштів, таким чином сертифікатами якості наш вііділ має право підтвердити гарантію якості обладнання, що планується придбати.
Дата відповіді:
20.04.2018 15:35
Відповідь надана
Вага
Номер:
322244dac32848a3a24acac195952182
Дата опублікування:
20.04.2018 12:58
Опис:
У технічних характеристиках Ви вказуєте вагу дошки. Підкажіть будь ласка, чи є це суттєвою умовою, так як вага не впливає на якість та продуктивність роботи дошки та програмного забезпечення до неї.
Відповідь:
Відповідні зміни будуть внесени в найкоротший термін
Дата відповіді:
20.04.2018 15:22
Відповідь надана
Сертифікати
Номер:
7c3c23c3a5ba487783cc420b73a3ef4d
Дата опублікування:
20.04.2018 12:50
Опис:
У тендерній документації Замовник вимагає надати на товар Копію сертифікату УкрСепро, безпосередньо з активним посиланням на сайт даної отганізації. Це є відкритою, неприхованою рекламою та дисримінує учасників, які мають сертифікати від інших ліцензованих отганізацій, що займаються сертифікацією товару в Україні. .Це є дискримінаційною вимогою, та порушує п. 1 статті 3 та п. 3 статті 5 ЗУ "Про публічні закупівлі". У зв'язку з цим, просимо виключити дані вимоги з тендерної документації.
Відповідь:
Відповідні зміни будуть внесени в найкоротший термін
Дата відповіді:
20.04.2018 15:15
Відповідь надана
Сертифікат
Номер:
94656587dacd4f3aaf52b0c3ad5e0749
Дата опублікування:
20.04.2018 09:12
Опис:
Чи є обов'язковою умовою надання копії сертифікату УкрСепро, якщо буде надано відповідний сертифікат на товар від іншої ліцензованої експертної служби України, що відповідає вимогам законодавства?
Відповідь:
Відповідь на це питання залежить від того, яка ліцензована експертна служба України надає сертифікат, межи її повноважень та інше вивчення наданого сертифікату, але тендерний комітет віддає перевагу сертіфікатам УкрСепро (п. 3 Додатку 5 Тендерної документації)
Дата відповіді:
20.04.2018 11:15
Відповідь надана
Аналоги
Номер:
25b0175517ba41b99fb31e70aa808ce5
Дата опублікування:
19.04.2018 15:02
Опис:
Доброго дня!
Чи повинна дошка відповідати вимогам Наказу МОН №704 від 22.06.2018 р.? Чи будете розглядати аналоги інтерактивної дошки з інфрачервоною проекцією та керамічним покриттям, яка по технічним характеристикам не гірша, а навіть краща ніж заявлена у вимогах та повністю відповідає вимогам чинного законодавства?
Відповідь:
Дуже вдячні, що звернули увагу на не відповідність техдокументаціїї вимогам наказу. Відповідні зміни будуть внесени в найкоротший термін
Дата відповіді:
20.04.2018 15:13