• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Інтерактивна дошка

Торги відмінено

855 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Номер: 15c0304768944641a891ba3532353047
Внутрішній номер закупівлі: 1903382
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-18-001936-a   
Замовник: Відділ освіти Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області
Контактна особа: Геннадий Викторович +380504768994 st_roop@i.ua http://st-lg-osvita.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30195000-2 ДошкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 855 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.00 UAH
Період уточнення: 18.04.2018 15:05 - 23.04.2018 15:50
Період прийому пропозицій: 18.04.2018 15:05 - 03.05.2018 15:50
Аукціон: з 04.05.2018 11:28

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна дошка Esprit Multi Touch
Код ДК 021:2015: 30195000-2 Дошки
Кількість 30 штуки
Період постачання 28.05.2018 - 30.07.2018
Місце постачання 93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська, Центральна 17 "А" На карті

Інформація про скасування

Номер: a9c8b36104a24871bc7d07135c5c52c0
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Згідно підстав п.2 частини першої ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування: 20.04.2018 15:39
Статус:
Виконано