-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно- провідникова продукція для філій "Канівська ГЕС", "Середньодніпровська ГЕС", "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-002485-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
18 969 059.77
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 189 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 189 600.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2023 10:28 - 20.10.2023 00:00
Відповідь надана
Внесення змін у опис
Номер:
29cc6e91665d4f7aa14b138e26253f37
Дата опублікування:
09.10.2023 13:57
Опис:
Добрий день,Замовником було внесено зміни в поз 10.( перелік філії «Середньодніпровська ГЕС»)щодо кабелю ПвЕБВнг-LS-10 3х50/35 - 1,300 км, проте сталась похибка у пункті 3 опису. Просимо дописати із ізоляцією із силанольно-зшитого поліетилену/ із ізоляцією із пероксидно-зшитого поліетилену у пункт 3 або видалити у звязку із найвним описом вище.
Відповідь:
Замовником внесені зміни в тендерну документацію
Дата відповіді:
11.10.2023 15:52
Відповідь надана
Кабель RG-8-49П - 0,500 км
Номер:
11a2b0d371a64cac8ead645e83dec116
Дата опублікування:
03.10.2023 17:08
Опис:
Просимо уточнити Замовника щодо кабелю RG-8-49П - 0,500 км із зовнішним провідником: міднополімерна стрічка + обплетення (50 %) з мідних дротів. Просимо розглянути Кабель RG-8-49П - 0,500 км із зовнішним провідником: алюмополімерна стрічка + обплетення (60 %) з мідних луджених дротів, як еквівалентну характеристику провідника із відповідним внесенням до тендерної документації.
Відповідь:
Замовником внесені зміни в тендерну документацію
Дата відповіді:
05.10.2023 15:27
Відповідь надана
Пропозиція еквівалентної позиції
Номер:
ea9a55a43d0142cca4b5fd16bf0ee398
Дата опублікування:
03.10.2023 17:06
Опис:
Просимо розглянути пропозицію еквівалентного Кабелю ПвЕБВнг-LS-10 3х50/35 - 1,300 км із ізоляцією із силанольно-зшитого поліетилену, який виготовляється за ТУ У 27.3-05758730-093:2017 замість Кабелю ПвЕБВнг(А)-LS-10 3х50/35 - 1,300 км із ізоляцією із пероксидно-зшитого поліетилену.Вказана позиція є повним еквівалентом за технічними та якісними характеристиками та задовільняє потреби Замовника за всіма параметрами. У частині технічних умов ТУ У 27.3-13638750-041:2014«КАБЕЛІ СИЛОВІ З ІЗОЛЯЦІЄЮ З ПЕРОКСИДНО-ЗШИТОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ НА НАПРУГУ 6, 10, 15, 20, 30 і 35 кВ» просимо уточнити вживання ТУ використано у якості еквіваленту та передбачає можливість вживання інших технічних умов виробника/учасника?
Відповідь:
Замовником внесені зміни в тендерну документацію
Дата відповіді:
05.10.2023 15:26
Відповідь надана
Продовження строку прийому пропозицій
Номер:
e23e41fc674840eea29e84c5a199120e
Дата опублікування:
22.09.2023 15:10
Опис:
У зв'язку із великим об'ємом необхідних документів для формування тендерної пропозиції,(зокрема наджодження всієї необхідної технічної документації, у обсягах які вимагаються тендерною документацією),для коректного ціноутворення та розгяду пропозицій усіх виробників просимо продовжити строк прийому пропозицій до 11.10.2023р.включно.
Відповідь:
Замовником внесені зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
25.09.2023 16:19