• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно- провідникова продукція для філій "Канівська ГЕС", "Середньодніпровська ГЕС", "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Торги не відбулися

18 969 059.77 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 189 600.00 UAH
Номер: 3897bdc3e281484f94304eb7a42d4f34
Внутрішній номер закупівлі: 19024743
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-20-002485-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Наталія ГРИНЮК 380459658623 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 969 059.77 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.09.2023 10:28 - 20.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.09.2023 10:28 - 23.10.2023 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 969 059.77 ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно - провідникова продукція для філій «Канівська ГЕС», «Середньодніпровська ГЕС», «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)