-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Комп’ютерне обладнання (Пам'ять для настільних компютерів 8 GB, Пам'ять для настільних компютерів 16 GB, Пам'ять для ноутбуків 8 GB, Пам'ять для ноутбуків 16 GB)
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-006472-a
Завершена
667 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 335.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 335.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2023 12:28 - 24.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим