-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Комп’ютерне обладнання (Пам'ять для настільних компютерів 8 GB, Пам'ять для настільних компютерів 16 GB, Пам'ять для ноутбуків 8 GB, Пам'ять для ноутбуків 16 GB)
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-006472-a
Завершена
667 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 335.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 335.00 UAH
Номер:
8d648947b08e40e29644a37ff965798f
Внутрішній номер закупівлі:
19013110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-19-006472-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Cтаніслав Беседін +380955745055 besedinstanislav5@gmail.com https://uoz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
667 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.09.2023 12:28 - 24.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2023 12:28 - 27.09.2023 00:00
Аукціон:
27.09.2023 14:21 - 27.09.2023 15:20
Період кваліфікації:
27.09.2023 15:20 - 29.09.2023 16:17
Період завантаження договору:
05.10.2023 00:00 - 15.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴667 000.00 Пам'ять для настільних компютерів 8 GB, Пам'ять для настільних компютерів 16 GB, Пам'ять для ноутбуків 8 GB, Пам'ять для ноутбуків 16 GB