-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Тендер Prozorro UA-2018-03-30-000241-c
Торги відмінено
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2018 12:23 - 06.04.2018 13:00
Відповідь надана
вимоги
Номер:
822632eba6684b55911437ad26f91b4c
Дата опублікування:
02.04.2018 10:43
Опис:
можна чітко визначити, який "Об’єм внутрішньої пам’яті"потрібен?
Відповідь:
В додаток 3 до тенденрної документації (технічне завдання) було внесено зміни. Перелік даних змін та оновлену версію тендерної документації опубліковано 02 квітня 2018 року. Зі змінами Ви можете ознайомитись в переліку змін до тендерної документації.
Дата відповіді:
02.04.2018 17:10
Відповідь надана
вимоги
Номер:
f5595ccb6fa149109d8bfe94b4ba124a
Дата опублікування:
02.04.2018 10:31
Опис:
у таблиці 1 Технічних вимог є: Ускоренна перемотка вперед / назад: 2X, 4X, 8X, 16X, 32X, 64X. З яких міркувань визначена саме така вимога? Прискорення 16Х, 32Х, 64Х не дозволяють розглянути відеоролік. Прохання внести зміни, та викласти у редакції Ускоренна перемотка вперед / назад: 2X, 4X, 8X
Відповідь:
В додаток 3 до тенденрної документації (технічне завдання) було внесено зміни. Перелік даних змін та оновлену версію тендерної документації опубліковано 02 квітня 2018 року. Зі змінами Ви можете ознайомитись в переліку змін до тендерної документації.
Дата відповіді:
02.04.2018 17:10