• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу

Торги відмінено

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер: e93f0aef6366475990b39cd677d1efde
Внутрішній номер закупівлі: 1898447
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-30-000241-c   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
Контактна особа: Галкіна Олена Володимирівна +380487031395 gudsps.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 500.00 UAH
Період уточнення: 30.03.2018 12:23 - 06.04.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 30.03.2018 12:23 - 16.04.2018 13:00
Аукціон: 17.04.2018 12:30 - 17.04.2018 13:09
Період кваліфікації: з 17.04.2018 13:09

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Код ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Кількість 60 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 65042, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. 7-ма Пересипська, буд. 6 На карті

Інформація про скасування

Номер: cff4508ac7fe4c5fbfdfe2d11fa661c1
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Згідно ч.1 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі" відмінено процедуру закупівлі.
Дата опублікування: 19.04.2018 15:53
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фолгат"
Початкова пропозиція 318 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
215 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 17
Скарги 0
ФОП КИРИЧЕНКО АНТОН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Початкова пропозиція 345 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 3
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МТУ"
Початкова пропозиція 275 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 486.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 2
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НК ІТ-ПРОЕКТ"
Початкова пропозиція 282 898.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "СЕКУР ІНТЕГРАЦІЯ"
Початкова пропозиція 312 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 18
Скарги 0