-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги державного значення: аварійні роботи з ліквідації пошкоджень шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів км 264+173, Хмельницька область
Тендер Prozorro UA-2023-09-12-012360-a
Торги відмінено
2 317 356.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 173.56 UAH
мін. крок: 1% або 23 173.56 UAH
Період уточнення:
12.09.2023 16:24 - 24.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим