-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття тротуару по вул. Старокиївська в м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-011750-a
Завершена
449 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 249.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 249.50 UAH
Період уточнення:
08.09.2023 16:16 - 13.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим