-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття тротуару по вул. Старокиївська в м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-011750-a
Завершена
449 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 249.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 249.50 UAH
Номер:
0783fe12e38147d196c6afc843c35f2a
Внутрішній номер закупівлі:
18915082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-08-011750-a
Замовник:
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04382895
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, буд. 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Миргородська +380536321553 tg_tender@ukr.net https://reshsmart.gov.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
449 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2023 16:16 - 13.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2023 16:16 - 16.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.09.2023 00:00 - 19.09.2023 09:08
Період завантаження договору:
25.09.2023 00:00 - 05.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴449 900.00 Поточний ремонт покриття тротуару по вул. Старокиївська в м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області