• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шоломи кевларові, захист для рук та ніг, поясні системи, кобури, підсумки, щит протиударний) з поділом на лоти))

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою.

Торги не відбулися

4 187 230.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 414.90 UAH
Період уточнення: 07.09.2023 17:26 - 16.09.2023 00:00
Без відповіді

ПДВ

Номер: 8d535317a1014048b1a49aec36d3aa9b
Дата опублікування: 11.09.2023 15:21
Опис: Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI з змінами та доповненнями (далі – ПКУ). З урахуванням змін, внесених до п. 32 підрозд. 2 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, тимчасово, на період, зокрема, запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України: 1) ... бронежилети (у тому числі плитоноски), що класифікуються у товарній підкатегорії 6211 43 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), виготовлених відповідно до військових стандартів або військових умов для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, добровольчих формувань територіальних громад, утворених відповідно до законів України, інших суб'єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону та/або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації. Чи є бронежилети, які оголошені для закупівлі, такими що будуть використовуватись для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, добровольчих формувань територіальних громад, утворених відповідно до законів України, інших суб'єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону та/або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації? В проекті договору про це нічого не сказано. Але ж від цього залежить обрахування ціни: з ПДВ або без ПДВ.
Без відповіді

ПДВ

Номер: 7f9bcf67800d412d86ee889ec61086f6
Дата опублікування: 11.09.2023 15:17
Опис: Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI з змінами та доповненнями (далі – ПКУ). З урахуванням змін, внесених до п. 32 підрозд. 2 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, тимчасово, на період, зокрема, запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України: 1) спеціальних засобів індивідуального захисту (каски, виготовлені відповідно до військових стандартів або технічних умов, чи їх еквіваленти, що класифікуються у товарній підкатегорії 6506 10 80 00 згідно з УКТ ЗЕД та спеціально призначені для них компоненти (тобто підшоломи, амортизатори, утримуючі системи тощо), що класифікуються у товарній підкатегорії 6507 00 00 00 згідно з УКТ ЗЕД; бронежилети (у тому числі плитоноски), що класифікуються у товарній підкатегорії 6211 43 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), виготовлених відповідно до військових стандартів або військових умов для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, добровольчих формувань територіальних громад, утворених відповідно до законів України, інших суб'єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону та/або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації. Чи є шоломи, які оголошені для закупівлі, такими що будуть використовуватись для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, добровольчих формувань територіальних громад, утворених відповідно до законів України, інших суб'єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону та/або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації? В проекті договору про це нічого не сказано. Але ж від цього залежить обрахування ціни: з ПДВ або без ПДВ.