• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

35810000-5: «Індивідуальне обмундирування» (індивідуальне обмундирування (бронежилети, шоломи кевларові, захист для рук та ніг, поясні системи, кобури, підсумки, щит протиударний) з поділом на лоти))

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою.

Торги не відбулися

4 187 230.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 414.90 UAH
Номер: 09c459392bce4c739982ca810801c7b5
Внутрішній номер закупівлі: 18902390
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-07-013686-a   
Замовник: ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Контактна особа: Любов Вишнева +380985296831 vyshneva_86_@ukr.net https://dnuvs.ukr.education
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 187 230.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.09.2023 17:26 - 16.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.09.2023 17:26 - 19.09.2023 08:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴475 000.00 Індивідуальне обмундирування (шолом кевларовий)
  • Лот №2 ₴3 379 250.00 Індивідуальне обмундирування (бронежилети)
  • Лот №3 ₴250 000.00 Індивідуальне обмундирування (щит протиударний)
  • Лот №4 ₴82 980.00 Індивідуальне обмундирування (захист для рук та ніг, поясні системи, кобури, підсумки)