-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо наливом
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-009739-a
Нафта і дистиляти за кодом CPV за ДК 021:2015 09130000-9 (Дизельне паливо наливом)
Торги не відбулися
3 357 301.73
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 786.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 786.51 UAH
Період уточнення:
06.09.2023 14:44 - 11.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим