-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо наливом
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-009739-a
Нафта і дистиляти за кодом CPV за ДК 021:2015 09130000-9 (Дизельне паливо наливом)
Торги не відбулися
3 357 301.73
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 786.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 786.51 UAH
Номер:
f0410f109fe147de88e7b9cd1af9f2fc
Внутрішній номер закупівлі:
18882996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-009739-a
Замовник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Желязкова Олександра Борисівна 380671783024 rmtp_dog@ukr.net http://www.portreni.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 357 301.73 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 14:44 - 11.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 14:44 - 14.09.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 357 301.73 Дизельне паливо наливом