-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Тернопільській області)
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-011406-a
Завершена
1 301 430.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 507.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 507.15 UAH
Період уточнення:
04.09.2023 16:26 - 09.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим