-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Тернопільській області)
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-011406-a
Завершена
1 301 430.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 507.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 507.15 UAH
Номер:
d8921bdab0f840d495aea3b77ab65a3e
Внутрішній номер закупівлі:
18856101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-04-011406-a
Замовник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Завадська Світлана 380979421539 s.zavadska@te.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 301 430.24 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2023 16:26 - 09.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2023 16:26 - 12.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.09.2023 00:01 - 14.09.2023 14:20
Період завантаження договору:
20.09.2023 00:00 - 30.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 301 430.24 Багатофункціональні пристрої (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені в Тернопільській області)