-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності (Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару вул.Мічуріна) в населеному пункті м. Білгород-Дністровський Одеської області.
Тендер Prozorro UA-2023-09-01-008933-a
Завершена
11 414 628.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 57 073.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 57 073.14 UAH
Період уточнення:
01.09.2023 15:54 - 06.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим