-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності (Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару вул.Мічуріна) в населеному пункті м. Білгород-Дністровський Одеської області.
Тендер Prozorro UA-2023-09-01-008933-a
Завершена
11 414 628.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 57 073.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 57 073.14 UAH
Номер:
5df86f3306ee47bbbb85ca605a34bd22
Внутрішній номер закупівлі:
18842301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-01-008933-a
Замовник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
СЄРБОВА Ліна +380484922334 kpbdykb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
11 414 628.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2023 15:54 - 06.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2023 15:54 - 09.09.2023 10:00
Період кваліфікації:
09.09.2023 10:03 - 14.09.2023 13:09
Період завантаження договору:
20.09.2023 00:00 - 30.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 414 628.00 Забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності (Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару вул.Мічуріна) в населеному пункті м. Білгород-Дністровський Одеської області.