-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-009426-a
Торги не відбулися
477 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 385.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 385.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2023 16:10 - 05.09.2023 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
66a6f7c8f2c2461c88b2ddf238f0e018
Дата опублікування:
31.08.2023 09:50
Опис:
Скажить будь ласка , Радіатори біметалеві (секційні) 300х80мм ,вказані параметри це загальна висота 300 мм ,чи межосьова відстань ?
Та чи розгладаєте ви вариант 350х80мм ?
Відповідь:
Вказані радіатори (секційні) 300х80мм, це міжосьова відстань.Варіант 350х80мм не підходить під висоту підвіконника .
Дата відповіді:
31.08.2023 16:21