• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Оголошено тендер

477 000.00 UAH
Номер: df63a2ccca1b4c4c8d418a3e240b5932
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-30-003027-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
Замовник: ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
Очікувана вартість: 477 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Дата опублікування: 30.08.2023 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Радіатори біметалеві (секційні)
Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Кількість 121 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума477 000.00 UAH