-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Ремонт бетонного покриття проммайданчика та бордюрів ВРП-750/330 кВ
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-005617-a
ДБН А.2.2-3:2014. Ремонт бетонного покриття проммайданчика та бордюрів ВРП-750/330 кВ (детально у Додатку 3 до ТД - Технічна специфікація до предмета закупівлі)
Завершена
19 999 747.81
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 200 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 200 000.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2023 13:34 - 11.09.2023 00:00
Відповідь надана
Геотекстиль
Номер:
7a95e906c267421a8e1d5c6ec83a5dfd
Дата опублікування:
06.09.2023 10:55
Опис:
Просимо вказати, який тип та щільність геотекстилю використовується в п. 16 Обсягів робіт (п. 5.1 Додатку 3 Технічна специфікація)?
Відповідь:
На Ваше запитання повідомляємо, що планується використання
геотекстилю марки 500, відповідні зміни в додатки до ТД будуть внесені найближчим часом.
Дата відповіді:
07.09.2023 17:06
Відповідь надана
Тип фібри армувальної п. 17
Номер:
46cd07b30b2b449ea26b16cf051040cf
Дата опублікування:
05.09.2023 10:39
Опис:
Просимо вказати тип фібри армувальної, що використовується в п. 17 Улаштування цементно-бетонних покриттів одношарових товщиною шару 20 см засобами малої механізації( таблиця Обсягів робіт п. 5.1 Додаток 3 Технічна спеціфікація)?
Відповідь:
На Ваше запитання повідомляємо, що планується використовувати для
армування фібру анкерну сталеву 0,8х50 мм, відповідні зміни в додатки до ТД будуть внесені
найближчим часом.
Дата відповіді:
07.09.2023 17:06
Відповідь надана
Помилка в обсязі робіт п.15
Номер:
10a27fa80c7141819d95c96c7832bae5
Дата опублікування:
05.09.2023 10:37
Опис:
В п.15 Обсягів робіт (п. 5.1 Додаток 3 Технічна спеціфікація) Улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи із щебню фракції 0*40 товщ. 5 см обсяг робіт 3305 м3 зазначений ймовірно невірний, оскільки при товщині шару 5 см та площею 6610 м2 виходить обсяг – 330,5 м3. Просимо виправити помилку в обсязі робіт.
Відповідь:
Дякуємо за запитання, відповідні зміни в додатки до ТД будуть внесені
найближчим часом.
Дата відповіді:
07.09.2023 17:05
Відповідь надана
Використання арматури
Номер:
a373d1f67f3a4e1cb1b9140af0247d63
Дата опублікування:
05.09.2023 10:32
Опис:
В п. 17 Обсягів робіт (п. 5.1 Додаток 3 Технічна спеціфікація) вказана арматура (Арм. А-1, діам 16 мм – 4,259 т). Просимо вказати для чого саме використовується зазначена арматура?
Відповідь:
На Ваше запитання повідомляємо, що зазначена арматура має бути
використана для армування карт та зв’язків між картами у відповідності до групи 34 розділу 4
національного стандарту України ДСТУ Б Д.2.4-18:2014.
Дата відповіді:
07.09.2023 17:04
Відповідь надана
Технічна специфікація марка бетону
Номер:
4b6b8ef32f6b4d5db39f368289d61191
Дата опублікування:
05.09.2023 10:29
Опис:
Для коректного складання технічної пропозиції просимо вказати марку бетону для п. 17 Улаштування цементно-бетонних покриттів одношарових товщиною шару 20 см засобами малої механізації (таблиця Обсягів робіт п. 5.1 Додаток 3 Технічна спеціфікація)
Відповідь:
На Ваше запитання повідомляємо, що марка бетону для п. 17 Улаштування
цементно-бетонних покриттів одношарових товщиною шару 20 см засобами малої механізації
– Б30 [М400], відповідні зміни в додатки до ТД будуть внесені найближчим часом.
Дата відповіді:
07.09.2023 17:02
Відповідь надана
Працівники відповідної кваліфікації
Номер:
960b12d00cbe46278aa7b6db40e2ef71
Дата опублікування:
04.09.2023 10:55
Опис:
Доброго дня! Просимо надати пояснення стосовно того, на кого саме з працівників необхідно надати - Копії протоколу про навчання та перевірку знань на роботи з підвищеною небезпекою «Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт»?
Відповідь:
Копії протоколів про навчання та перевірку знань на роботи з підвищеною небезпекою
«Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт» необхідно надати на
персонал, який безпосередньо буде задіяний у вантажно-розвантажувальних роботах.
Дата відповіді:
06.09.2023 17:25