-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Ремонт бетонного покриття проммайданчика та бордюрів ВРП-750/330 кВ
Оголошено тендер
23 999 697.37
UAH
Номер:
0587c5bffe384bbf8061d2bb1e224f26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-30-003184-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАЗАРІВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
23 999 697.37 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДБН А.2.2-3:2014. Ремонт бетонного покриття проммайданчика та бордюрів ВРП-750/330 кВ
Примітки:
ДП "НАЕК "Енергоатом" (01032, м.Київ, вул.Назарівська, 3; ЄДРПОУ 24584661, діяльність в окремих сферах господарювання), ВП «Хмельницька АЕС» (ЄДРПОУ ВП:21313677; 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
30.03.2023 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 999 697.37 UAH