• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт з усунення аварії, зняття асфальтобетонного покриття та укладання фігурних елементів мощення (ФЕМ) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 46 за адресою: провулок Шкільний, 6 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.47 Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження замовника - 10025, м.Житомир, провулок Шкільний, 6. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями

Торги не відбулися

860 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 600.00 UAH
Період уточнення: 29.08.2023 13:44 - 08.09.2023 00:00
Відповідь надана

Невідповідність

Номер: 5a7d3497fdd744f4b81e45d7675107e2
Дата опублікування: 01.09.2023 10:16
Опис: У Додатку 2 до тендерної документаці,ї в розділі "Вимоги до якості матеріалів" п.1, вказана тротуарна плитка (ФЕМ) "Старе місто" - 60 мм. Дана тротуарна плитка складається з 4-х елементів, що мають розміри 180х120, 90х120,60х120,120х120 мм. відповідно. Просимо Вас видалити інші розміри які не відповідають розмірам плитки "Старе місто". В п.2 Додатку 2, просимо привести розміри поребрика до стандартних.
Відповідь: Замовником розглянуто Ваше запитання та повідомляємо наступне. Замовником внесено зміни в Технічне завдання у процедурі Поточний ремонт з усунення аварії, зняття асфальтобетонного покриття та укладання фігурних елементів мощення (ФЕМ) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 46 за адресою: провулок Шкільний, 6 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Просимо Вас ознайомитися з вказаним файлом Технічного завдання.
Дата відповіді: 01.09.2023 19:58