-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії, зняття асфальтобетонного покриття та укладання фігурних елементів мощення (ФЕМ) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 46 за адресою: провулок Шкільний, 6 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
860 000.00
UAH
Номер:
8b0b54e634604ca3a2d5aece86edc937
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-29-002528-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 46
×
-
Код ЄДРПОУ:
22061522
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, провулок Шкільний, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад № 46
×
-
Код ЄДРПОУ:
22061522
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, місто Житомир, провулок Шкільний, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
860 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт з усунення аварії, зняття асфальтобетонного покриття та укладання фігурних елементів мощення (ФЕМ) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 46 за адресою: провулок Шкільний, 6 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Примітки:
Затверджено 29.08.2023. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження - 10025, м.Житомир, провулок Шкільний, 6. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.08.2023 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума860 000.00 UAH